W celu uzyskania pełnego dostępu do zasobów, zaloguj się

Nazwa użytkownika:

Hasło:


lub zarejestruj:

Rejestracja nowego użytkownika:

(Subskrypcja magazynu drukowanego)


Pola zaznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

*

Chcę otrzymywać newsletter "Management przy Kawie". Zgoda na otrzymywanie newslettera jest warunkiem otrzymania dostępu do zasobów serwisu "Management przy Kawie".

   Chcę otrzymywać drukowany magazyn "Management przy Kawie".

Imię:*  

Nazwisko:*  

Email:*  

Nazwa użytkownika:*  

Hasło:*  

Rodzaj emaila:*  

Data urodzenia:  

Zawód:*  

Stanowisko:  

Dział:  

Firma:*  

Branża, w której pracujesz lub się kształcisz:   

Ulica nr domu/nr mieszkania:*  

Kod pocztowy:*  

Miasto:*  

Telefon:  

Telefon komórkowy:  

Fax:  

Liczba pracowników w firmie:  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocji i marketingu działalności prowadzonej przez Bridge Business Media Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-031), ul. Joselewicza 21c (dalej Bridge BM), świadczonych usług oraz oferowanych produktów. Wyrażam zgodę na udostępnienie, włączenie do zbioru i przetwarzanie moich danych osobowych przez Blue Business Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 80 (dalej Blue BM), w celach promocji i marketingu prowadzonej działalności, świadczonych usług oraz oferowanych produktów. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu promocji ofert klientów Bridge BM oraz Blue BM.

Stosownie do Art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 zamawiając subskrypcję wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Bridge BM oraz jej klientów, Blue BM oraz jej klientów na adres elektroniczny podany w formularzu.

Wyrażającemu zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które go dotyczą, a także prawo ich poprawiania.

Na stronie Ochrona prywatności publikujemy wyjaśnienie, jakiego rodzaju dane gromadzimy oraz zasady ich przetwarzania i wykorzystywania. Korzystając z serwisu "Management przy Kawie", w szczególności dokonując subskrypcji naszych e-biuletynów, akceptują Państwo zasady zawarte w tym dokumencie.